Catering dietetyczny

Niestety wciąż wielu z nas utożsamia hasło „dieta” z odchudzaniem, wyrzeczeniami, problematycznym doborem odpowiednich produktów, ich odmierzaniem i ciągłym pilnowaniem kalorii. W DZ Dieta udowadniamy, że każda dieta: odchudzająca, zbilansowana, sportowa czy specjalistyczna, może być pyszna, wygodna i w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb. Koniec z zamartwianiem się, czy prawidłowo się odżywiamy, koniec z poświęcaniem dziennie nawet kilku godzin na zakupy i przyrządzanie posiłków.

Catering dietetyczny- dla kogo?

Wielu naszych podopiecznych wybiera dietę pudełkową dostosowaną do konkretnego celu: zrzucenie kilogramów, nabranie masy czy odżywienie organizmu po chorobie. Jest jednak coraz więcej świadomych osób, które pragną po prostu prowadzić zdrowy styl życia, a dietę o odpowiedniej podaży kalorii traktują jako profilaktykę przeciwko chorobom. Właśnie dla nich przygotowaliśmy pyszną i różnorodną dietę zbilansowaną.     

Nasz catering dietetyczny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień są zapracowane i zabiegane, którym nie starcza czasu na zakupy i gotowanie, a tym bardziej na przemyślaną dietę. Często niestety skutkuje to utratą regularności posiłków, zajadaniem się fast foodami czy niezdrowymi przekąskami. Wówczas zarówno o nadwagę jak i problemy zdrowotne nietrudno.

Catering dietetyczny w DZ Dieta oznacza regularne spożywanie 5 posiłków dziennie, idealnie dopasowanych do Twojego wieku, stylu życia, potrzeb energetycznych i indywidualnych preferencji smakowych. Nasz wykwalifikowany dietetyk ustali program dietetyczny i będzie stale monitorować Twoje postępy oraz dokonywać modyfikacji diety w razie potrzeby. Posiłki, które spożywamy powinny być nie tylko stworzone z najwyższej jakości, zdrowych i świeżych produktów, ale być także ucztą dla naszych zmysłów. W DZ Dieta dbamy również o to, by jedzenie było nie tylko zdrowe i pyszne, ale także pięknie podane.

Catering dietetyczny do biura

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących zarówno w niewielkich firmach, jak i dużych korporacjach. W ogromnym stopniu oszczędza czas- rano nie musimy lecieć do sklepu, a potem spiesząc się, przygotowywać śniadania do pracy, które najczęściej ogranicza się do zapychających, niezbyt zdrowych kanapek. Nie musimy również w przerwie obiadowej wyczekiwać w kolejce do firmowej stołówki bądź pędzić do pobliskiego fast foodu. Dzięki świeżo przygotowanym i praktycznie zapakowanym posiłkom, automatycznie dbamy o naszą dietę.

Jak wygląda proces doboru diety?

W swojej ofercie cateringu dietetycznego posiadamy zestaw różnorodnych diet: odchudzającą, zbilansowaną, sportową, bezglutenową, przeciwcukrzycową, wegetariańską. Nasz dietetyk rozpocznie spotkanie od wywiadu, w którym zapyta o Twój wiek, przebyte i obecne choroby, ewentualne nietolerancje pokarmowe, rodzaj pracy jaką na co dzień wykonujesz oraz kondycję.

Kolejnym etapem jest określenie czy potrzebny jest Ci specjalny jadłospis, który pomoże schudnąć, taki, który wspomoże Cię jako sportowca, uwzględniający uczulenie na gluten czy po prostu optymalny- dopasowany do Twojego trybu życia.

Niezależnie od typu diety, należy dobrać ilość kalorii, która konsekwentnie będzie spożywana w ciągu dnia. Określenie kaloryczności posiłków również trzeba zostawić profesjonalnemu dietetykowi. Do wyliczenia dziennego zapotrzebowania na kalorie potrzebna jest wiedza o podstawowej przemianie materii (ilość kalorii niezbędna do zagwarantowania organizmowi podstawowych funkcji życiowych) oraz efekcie termicznym pożywienia (określa ilość energii, która potrzebna jest do procesów trawienia, wchłaniania i przyswajania wartości odżywczych danego pokarmu). Oczywiście ważna jest także Twoja aktywność fizyczna – jej rodzaj i częstotliwość.

Zapraszamy do naszego sklepu

Sprawdź i wybierz odpowiednią dla Siebie dietę

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij