DZdieta

Odżywianie dla Zdrowia

Właściwe odżywianie jest kluczem do zdrowia i szczęścia!
Zasługujesz na jedno i drugie!

l

Odżywianie w chorobie

Właściwie dopasowana dieta w chorobie może pomóc odciążyć organizm oraz stymulować powrót do zdrowia. Taką właśnie dietę planujemy dla podopiecznych.

N

Skuteczne odchudzanie

Odchudzanie wymaga zmiany nawyków żywieniowych, ale również zrozumienia siebie i zmiany nastawienia. W DZdieta działamy kompleksowo.

Dieta sportowa

Sportowiec wymaga dokładnie zbilansowanej diety, dopasowanej do siebie i trenowanej dyscypliny. Dieta może decydować o zwycięstwie, my celujemy w sukces.

w

Psychodietetyka

Nie ma silnej i słabej woli, jest jedynie silna i słaba motywacja. Na motywacji i rozwiązywaniu problemów koncentrujemy się w pracy z naszymi podopiecznymi.

Wczoraj obiecałeś sobie, że zaczniesz jutro. Nie oszukuj się więcej, wczorajsze jutro jest dzisiaj.

Radosław Opała, doradca żywienieowy, psychodietetyk, DZdieta

%

Zadowolonych Klientów

Spalonych kalorii w 2017r.

Godzin spędzonych na treningach w 2017r.

Kim jesteśmy

 

DZdieta jest częścią projektu Droga Zdrowia. To znacznie więcej niż właściwe odżywianie. Droga Zdrowia to styl życia, w którym pożywienie jest jednym z czynników decydujących o kondycji ciała, ducha oraz psychiki zdrowego i szczęśliwego człowieka. Z naszymi podopiecznymi pracujemy jako zespół nad ciałem i umysłem, aby pomóc w osiąganiu zaplanowanych celów. Takie kompleksowe podejście sprawia, że przywracamy równowagę ciału, aby było solidnym domem dla szczęścia. Dołącz do nas w aplikacji endomondo, weź udział w  wyzwaniu DZdieta 2017. W tym roku liczymy spalone kcal podczas : marszu, biegu, jazdy na rowerze.

Zespół DZdieta

Jako zespół osób specjalizujących się w różnych dziedzinach, wielokrotnie konsultujemy naszych podopiecznych na wielu płaszczyznach związanych za zdrowiem. Wytyczamy realne cele do osiągnięcia w określonym czasie i dopasowujemy kompleksowo działania do ich realizacji. Zgłaszając się do nas możesz skorzystać z pomocy Dietetyka, Psychodietetyka, Fizjoterapeuty, oraz Trenera personalnego.

Radosław Opała

Radosław Opała

Doradca żywieniowy, Psychodietetyk

Jestem absolwentem AWF (praca magisterska z psychologii), oraz studentem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Ponadto interesuję się naturalnymi metodami leczenia w tym ziołolecznictwem. W DZdieta zajmuję się wszystkimi aspektami związanymi z dietetyką i psychodietetyką.

W mojej pracy stosuję zarówno najbardziej uznane metody terapii, jak również te bardziej wyszukane, które prezentuję prowadząc bloga drogazdrowia.com

Mariusz Różański

Mariusz Różański

Trener outdoor, Trener personalny

Jestem absolwentem AWF. Ukończyłem wiele kursów trenerskich. Regularnie biegam, pływam, uprawiam kolarstwo, sporty siłowe. W swojej karierze pracowałem z osobami z nadwagą i z zaczynającymi przygodę ze sportem. Będąc ultramaratończykiem, przygotowywałem do startów w biegach długodystansowych. Pracowałem jako instr. kulturystyki i fitness. Jako trener wiem, że najważniejsze jest dopasowanie aktywności do podopiecznego tak, by mógł on czerpać prawdziwą radość z pracy nad sobą.

Robert Olejniczak

Robert Olejniczak

Fizjoterapeuta – OloMed

Jestem absolwentem AWF Gorzów oraz AWF Poznań,reprezentantem oraz członkiem Misji Medycznej Pekin 2008. Od 2001r. dbam o zdrowie innych jako terapeuta, ponadto poprzez aktywność fizyczną (biegi, triathlon), krzewię zdrowy tryb życia wśród znajomych i pacjentów.
Moją dewizą jest indywidualne podejście do pacjenta. Gdy zachodzi taka potrzeba, współpracuje z zespołami lekarzy i terapeutów z Gorzowa oraz Warszawy.

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij