Strefa VIP

Tworzymy grupę ludzi z pasją, którzy na co dzień dbają o zdrowy styl życia swoich podopiecznych: idealnie dopasowaną dietę, motywację w osiąganiu celów, kondycję, sprawne, wyrzeźbione ciało i relaks po treningu. W to co robimy, wkładamy zawsze 100% naszej wiedzy, umiejętności i pozytywnego nastawienia. Wiemy też, jak ważne jest kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia tak, by wszystkie elementy: dieta, trening czy fizjoterapia wspólnie pracowały na osiągnięcie Twoich celów.

Wykup jedną z naszych diet i ciesz się bezpłatnym pakietem korzyści o wartości 300 zł miesięcznie! Dołączenie do strefy VIP gwarantuje Ci pełną opiekę dietetyczną i psychodietetyczną, indywidualne zajęcia z trenerem personalnym oraz fizjoterapeutą. Pamiętaj, że spersonalizowane podejście pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele i efekty znacznie szybciej niż w przypadku konsultacji czy ćwiczeń grupowych.

Już dziś umów się na swoją pierwszą bezpłatną wizytę, podczas której dopasujemy dla Ciebie właściwy rodzaj cateringu oraz poznasz mnóstwo korzyści płynących ze współpracy z nami.

Wybierz jeden z pakietów 4 lub 12-to tygodniowych

i dołącz do Strefy VIP

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij